Susipažinkite su prekių grąžinimu, jog išvengti nesusipratimu.

 Grąžinimo terminai 

Fizinai asmenys prekes gali grąžinti per 14 kalendorninių dienų nuo prekių pristatymo dienos. Grąžinama prekė turi būti: Neavėta, nedėvėta, ir nepraradusi prekinės išvaizdos ( Originalioje nesugadintoje pakuotėje  su originaliomis etiketėmis).

 Grąžinamų prekių būdai 

Nepažeista, neavėta ar kitaip nepažeistą prekę galite grąžinti per Omniva paštomatą. Prieš grąžinant prekes, būtina užpildyti šią Batukai24.lt grąžinimo formą ir siuntą įdėkite į Jums patogiausią Omniva paštomatą. Norime pabrėžti, jog grąžinama prekė turi būti išsiusta originalioje pakuotėje, kuri turi būti supakuota į įšorinį įpakavimą. Pinigai už grąžinamas prekes pervedami į sąskaitą per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.

 Svarbu 

Mes rūpinamės Jūsų patogumu ir nenorėdami, jog iškiltų papildomų nepatogumų, informuojame ir prašome, kad batuku dėžutės ir  įpakavimai siunčiant atgal būtų nepažeisti ir supakuoti į įšorinį įpakavimą, nebūtų apklijuotos ir ar tūrėtu papildomų rašymo žymių ar kitaip sugadintos. Taip pat prekių negalėsime priimti atgal, jei jos buvo panaudotos, ar sugadintos ar kitaip prarado prekinę išvaizdą.

Grąžinant prekes, pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Šios išlaidos padengiamos tik tuo atveju, jeigu prekė yra su gamintojo defektu. Jeigu Jūsų krepšelio vertė viršijo 50 Eur. ir Jums buvo pritaikytas nemokamas pristatymas, grąžinamų prekių atveju yra išskaičiuojamas pašto išlaidos  4.00 Eur.

 

Sekite mus Facebook'e