Aulinukai berniukams
aulinukai berniukams internetu | Batai vaikams | Batukai24.LT

Aulinukai berniukams

Domina  aulinukai berniukams? Tuomet būtinai atkreipkite dėmesį į šioje kategorijoje pateiktas pozicijas.

Berniukų avalynė turi būti šilta, patogi ir neslidi. Būtent tokius kriterijus atitinkančius gaminius galite rasti šiame skyriuje.

Mūsų parduotuvėje jums visada siūlome gražius, stilingus ir tikrai patogius batus, kurie neabejotinai patiks berniukams.

Pildydami asortimentą, mes dėmesingai atrenkame gaminius taip, kad jūs turėtumėte galimybę įsigyti aukštos kokybės avalynę ir įteikti tikrai gerą dovaną savo berniukui.

Atkreipkite dėmesį, kad avalynės padas yra neslystantis,  o spalvų gausa atitinka kiekvieno pirkėjo skonį. Galite rasti tamsių vienspalvių ar raudonos, mėlynos ir kitų spalvų derinių.

Avalynės kaina nėra didelė, o komfortas garantuojamas kelis sezonus.

Įsigykite kokybiškus aulinukus berniukui, kad jam būtų šilta ir patogu!

Aktyvūs filtrai

Kodas: T9411blue22

Prekės ženklas: TOMM

Neperšlampami batukai su vilna berniukams 22-27 D.

100% apsauga nuo vandens, sniego ir vėjo. Batukai pagaminti iš 4 sluoksnių specialionios apsauginės apsaugos pagal naujausią technologiją. Batukų viduje nat. vilna, lengvučiai, su lipukais, LED logotipas

Kaina 24,00 €
Daugiau
Sandėlyje

Kodas: T9413Frogblue22

Prekės ženklas: TOMM

Neperšlampami batukai su vilna berniukams 22-27 D.

100% apsauga nuo vandens, sniego ir vėjo. Batukai pagaminti iš 4 sluoksnių neperšlampamos ir šilumą sulaikančios medžiagos pagal naujausią technologiją. Viduje nat. vilna, lengvučiai, su lipukais, LED logotipas

Kaina 24,00 €
Daugiau
Sandėlyje

Sekite mus Facebook'e